Ponadczasowa klasyka

Podążając słowami Coco Chanel „Moda przemija, styl pozostaje” uważam, że warto zainwestować w ponadczasową klasykę. Elegancki strój jest dobry na każdą okazję. Dzięki prostym połączeniom łatwo nam będzie stać się kobietą dbającą o swój wygląd, a jednocześnie nie ma obaw, że nasze ubranie już wyszło z mody. Jeśli jednak chcemy  podążać za nowościami modowymi, zawsze można dobrać bardziej ulotną pod względem obowiązujących trendów część garderoby. W ten sposób odświeżymy charakter naszego eleganckiego stroju.
Moja stylizacja jest prosta, jednak nie uważam jej za nudną. W taki stroju czuję się bardzo dobrze, zarówno w biurze, jak i w kinie.
Spódniczka z czarnej gipiury nadaje strojowi bardziej nowoczesny wygląd. Przyznam, że spódniczkę miałam zamiar sama sobie uszyć (model spódnicy podstawowej był jedną z rzeczy, który uszyłam jako pierwszy), jednak cena  samego materiału stanowczo mnie zniechęciła. Bardzo podobają mi się spódniczki, sukienki z gipiury oraz wstawki z tego materiału w innych rodzajach ubrań. Biorąc pod uwagę, że moją spódnicę zakupiłam w Reserved po bardzo atrakcyjnej cenie, zrezygnowałam z jej uszycia.DSC00937-2 DSC00938-2 DSC00942-2DSC00935-2

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.