Żoną miała być, miał być ślub…

…i wesele też. No i był. Och, ależ jaki to był ślub! Nie mój, nie będę więc zdradzała jego szczegółów, ani zbytnio się rozpisywała.

Nie mogę jednak pozwolić aby przeszedł  bez echa na moim skromnym blogu, gdzie garstka najbliższych mi osób czasami zerka i podpatruje, co ta QRC tam znowu wymyśliła;).

Tym krótkim wpisem pragnę oddać hołd D&K za tak piękny dzień, za podniosłe chwile, za wrażenia, które pozostaną niezapomniane do końca życia… Bo jak pewnego poranka podczas wspólnej podróży powiedział do mnie przyszły Pan młody: nie robię tego dla siebie, ani nie dla mojej przyszłej małżonki, ale właśnie dla innych, dla naszych gości, żeby się cieszyli razem z nami naszym szczęściem. Miałam wątpliwości „i po co to wszystko”, ale teraz już wiem – Panie K.-miałeś rację absolutną. Wasza ciężka praca, włożony trud, poświęcenie i dbałość o najmniejszy szczegół tego cudownego dnia przerodziły się w piękną baśń napisaną waszymi wspólnymi siłami – a najważniejsze- napisaną dla szerokiego grona najbliższym wam osób. Wszystko co piękne, trwa tylko chwilę. Ale czy nie właśnie o to chodzi w życiu, żeby właśnie takich chwil było jak najwięcej? Wtedy i nasze życie będzie piękniejsze.

Raz jeszcze ; niski ukłon i ogromne słowa wdzięczności w moim imieniu, oraz z pewnością w imieniu tak licznie zgromadzonych wokół was ludzi, którzy pragną dla was pięknego życia, od teraz życia we dwoje.

Kończąc z tym patosem sprowadzam swój stan umysłu do bardziej przyziemnych spraw. Za pomocą kilku fotografii, które uznałam za najciekawsze wśród bazy 600 weselnych zdjęć, przedstawiam te najbardziej magiczne momenty z wesela i ślubu D&K, które przedstawiają miłość i piękno w czystej postaci.

Chwilo trwaj wiecznie !!!

2 3 5 7 9 10  11

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.